В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1748

Поставяне на контейнери

Начало
17.07.2022
ID:
1748

Отпадъци/почистване

Подаден от: Веселина

Място/адрес: Улица Богомилска

Описание: Относно сигнал #1743. След като контейнерите са премахнати по искане на почистващата фирма не трябва ли да се сложат такива в близост до улицата на друго място , а не да се оставя цяла улица без контейнери за разделно събиране на отпадъци и хората трябва да търсят такива на други места , което създава неудобство и отнема време. Може например да се сложат на ул. "Цар Иван Асен 2" отстрани на EVN , срещу магазин "MAXI GRIVA" , където улицата е по-широка и може да се обслужват. Моля решете проблема!


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 18.07.202216:48
    Здравейте, уведомяваме Ви, че в близост до ул. „Богомилска“ има разположени контейнери за разделно събиране на отпадъци от опаковки. Съдове за разделно събиране на отпадъци има на ул. „Цар Иван Асен II“ пред военния стол и ул. „Патриарх Евтимий“ № 37.
  • 18.07.202208:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали