В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1747

Опасна детска пързалка - Градски парк

Начало
17.07.2022
ID:
1747

Опасна детска площадка

Подаден от: Елена Налбантова

Място/адрес: Градски парк

Описание: Дървените плоскости на синята извита пързалка на детската площадка в градския парк са счупени от единия край и висят. По същия начин беше повредена и миналата година и сега отново е на път да се отвори дупка, която да застраши живота и здравето на играещите там деца.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител