В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1746

Пръскане против кърлежи и бълхи

Начало
17.07.2022
ID:
1746

Друго

Място/адрес: Навсякъде в Асеновград

Описание: По тревните площи, паркове и детски градини има кърлежи и бълхи. Моля да се вземат мерки и по-често да се пръска против тях!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.07.202216:55
    Здравейте, уведомяваме Ви, че тревните площи в гр. Асеновград се обработват срещу кърлежи три пъти годишно. В момента се извършва поредна обработка на зелените площи срещу кърлежи.
  • 18.07.202208:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали