В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1744

Счупена пързалка

Начало
17.07.2022
ID:
1744

Опасна детска площадка

Подаден от: Кристалина Петлова

Място/адрес: Детска площадка на Старата пловдивска

Описание: Счупена е площадката, която води към една от пързалките. Прилагам снимки


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител