В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1743

Няма контейнери!

Начало
15.07.2022
ID:
1743

Отпадъци/почистване

Подаден от: Веселина

Място/адрес: Улица Богомилска

Описание: Няма контейнери за разделно събиране на отпадъци близо 6месеца! Каква е причината?! Кога ще бъдат сложени такива?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 15.07.202216:26
    Здравейте, уведомяваме Ви, че контейнерите за разделно събиране на отпадъци от опаковки са премахнати по искане на обслужващата фирма. Улицата е тясна, има много паркирали автомобили пред съдове и това възпрепятства обслужването им. Може да използвате съдовете за разделно събиране на отпадъци, разположени на съседните улици.
  • 15.07.202216:02
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали