В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №1742

жалба

Начало
15.07.2022
ID:
1742

Пропаднал път

Подаден от: Стефан Иванов

Място/адрес: кв. Долни Воден

Описание: ул. "Ангел Кънчев" в участъка между ул. "Христо Атанасов" и ул. "Велю Войвода", на която настилката е от инертни материали и в следствие от валежите към момента е непроходима. Моля да вземете мерки в спешен порядък защото по тази улица минаването с автомобил е невъзможно.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.08.202211:19
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е предвидено в инвестиционната прогарама на община Асеновград проектиране на връзка между улиците "Ангел Кънчев" и "христо Анастасов". Същото е необходимо поради спецификата на терена и на кръстовището, което се образува между двете улици и поради изисванията на Закона за устройство на територията /ЗУТ/. Строителните дейности по осъществяването на проекта се предвиждат за инвестиционна програма 2023 г.
  • 15.07.202213:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали