В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1740

Отстраняване на клони на дърво

Начало
15.07.2022
ID:
1740

Отпадъци/почистване

Подаден от: Миглена Енчева

Място/адрес: гр. Асеновград, ул. "Неофит Рилски" 1

Описание: Здравейте, Пред жилището на ул. "Неофит Рилски" 1 в Асеновград, на тротоара, има голяма липа, чийто клони опират върху покрива, улуците и прозорците на къщата. Моля клоните на липата да бъдат окастрени. Поздрави Миглена Енчева


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител