В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1739

Опасна стена на училище

Начало
15.07.2022
ID:
1739

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Евгения Калъчева

Място/адрес: Asenovgrad, Sq. Kaloyan 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Опасност от прорастнали корени на дърво, рушащи бетонно изградена стена на тротоар. Тротоарът енепосредствено до сградата на ОУ " Ангел Кънчев!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.07.202209:54
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършен оглед на място и е взето решение за запазване на дървото и възстановяване целостта на оградата. Предстои възлагане на строително-ремонтни дейности.
  • 15.07.202208:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали