В процес 100 Приключени 2826

Сигнал №1737

Улично осветление - неработещо

Начало
13.07.2022
ID:
1737

Неработещо улично осветление

Подаден от: Янко Кирков

Място/адрес: Асеновград, ул. Стоян Джансъзов 3

Описание: На блокове 104, 105 и 106 има проблем с определени кръгове от уличното осветление.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител