В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1736

Чистота

Начало
13.07.2022
ID:
1736

Отпадъци/почистване

Подаден от: Виолета Петрова

Място/адрес: Асеновград, България

Описание: Кой трябва да задължи почистващата фирма да почиства градинките срещу стария съвет -грозна картина-сухи треви, обрасла растителност, хартии и други отпадъци.Това е центъра на града ни и само на 50 м. от офиса на фирмата.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 15.07.202216:57
    Здравейте, уведомяваме Ви, че зелената площ, находяща се срещу стария съвет, като част от зелените площи, разположени по ул.“Цар Иван Асен II“ се коси периодично през цялата година. На 13.07.2022г. посоченото от Вас място беше окосено.
  • 13.07.202214:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали