В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1732

Изоставен автомобил

Начало
12.07.2022
ID:
1732

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 8В, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: На ул."Княз Борис 1"N 8 има изоставена ,разглобена кола от доста дълго време.Гедката е твърде грозна,части се търкалят по тротоара ,пречат на преминаващите хора,дори неведнъж се спъват в тях. Ние живеещите в блока много молим да се обърне внимание и нека компетентните за това да вземат мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител