В процес 38 Приключени 1744

Сигнал №1730

Счупен контейнер

Начало
11.07.2022
ID:
1730

Отпадъци/почистване

Подаден от: Милена Герасимова

Място/адрес: Баделема 14

Описание: Единият от контейнерите, които се намират между блоковете 14 и 15 в кв. "Баделема " е счупен и би следвало да бъде подменен, а това не се случва вече няколко седмици. В непосредствената близост има и детска площадка, където играят децата от квартала. Хората от квартала молят да бъдат предприети необходимите мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.07.202215:42
    Уважаема госпожо Герасимова, уведомяваме Ви, че ще бъдат пренасочени работници за почистване на детската плащадка в района на кв.Баделема. Възложено е на фирма „КМД” ЕООД да подмени амортизирания съд за битови отпадъци, който се намира между блоковете №14 и №15.
  • 12.07.202208:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали