В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №173

Искане за изграждане на средства за ограничаване на скоростта

Начало
02.05.2020
ID:
173

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: 58 33, 4254 Долнослав, България

Описание: На 15.05.2019 беше нарисувана/обособена пешеходна пътека в село Долнослав. За съжаление към момента никой нито спазва ограничението за скорост в населено място, нито е поставен знак за наличието на пешеходна пътека. В селото има не само възрастни хора, но и майки с малки деца, за които пресичането на този път е изключително трудно. Освен това непосредствено до пътя е разположена детска площадка, която не е оградена и обезопасена. Молбата ми е следната: 1. Да бъдат поставени пътни знаци за


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 04.01.202116:39
    Уважаема г-жо Манова, извършен е оглед от комисия. По време на рехабилитация на пътя Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив ще вземе решение дали да се направи повдигната пешеходна пътека или - непосредствено преди или след нея да има изкуствена напречна неравност.
  • 22.06.202016:40
    Уважаема г-жо Манова, уведомяваме Ви, че Комисията по безопасност на движението одобри предложението и ще бъдат поставени знаци за ограничаване на скоростта.
  • 19.05.202013:29
    Уважаема г-жо Манова, сигналът ще бъде разгледан на общинската комисия по безопасност на движението, като отговор ще получите на по-късен етап.
  • 04.05.202011:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали