В процес 39 Приключени 1657

Сигнал №1728

Разкопана и изоставена част от улицата

Начало
10.07.2022
ID:
1728

Опасна улична дупка

Подаден от: Анелия Димова

Място/адрес: Кв. Изток, бл. 2, Асеновград

Описание: Здравейте! Преди около година при авария беше разкопана част от улицата пред блок 2, вх. Б, до един от гаражите. Така и не се извърши ремонт/асфалтиране на пътния участък. При разкопаване на по-главна улица в града прави впечатление, че това се извършва в рамките на няколко дни. Кога да очакваме това "чудо" да бъде поправено? Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител