В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1727

Кабели на земята

Начало
10.07.2022
ID:
1727

Опасни висящи кабели

Подаден от: Ангел Николов Николов

Място/адрес: кв.Запад ул Х.Д.Стоилов 2 бл.3/8

Описание: Между бл.3/8 и бл.Възход от петък вечер има два кабела които са на земята на паркинга на 3/8 и на детската площадка най вероятно са на кабелен оператор.Опитахме да се свържем с тях но безуспешно


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител