В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №1726

Неработещо улично осветление

Начало
09.07.2022
ID:
1726

Неработещо улично осветление

Подаден от: Марин Араламов

Място/адрес: Асеновград Улица Елин Пелин 25

Описание: От два месеца уличната лампа на улица Елин Пелин 25 не свети


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител