В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1724

Изтичане на фекални води

Начало
08.07.2022
ID:
1724

Теч на вода

Място/адрес: 1

Описание: От ул. Средна гора, с. Златовръх се излива фекална вода заради запушена шахта, която е свързана с краварник, намиращ се над шахтата. Отпадните води запушват шахтата, намираща се на ул. Васил Петлешков.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.07.202211:31
    Здравейте, уведомяваме Ви, че кмета на с. Златовръх е извършил проверка на място и е съставил предписание на собственика на животновъдния обект със срок от 1/един/ месец, да изгради собствен източник за отвеждане и заустване на отпадните води. При неспазване ще бъдат предприети административни санкции.
  • 08.07.202212:03
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали