В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1723

Паднали стълби

Начало
08.07.2022
ID:
1723

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: ул. „Училищна“ 23434, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Стълбите от улицата към Търговска Банка Д, както и към следващите търговски обекти са изкъртени и паднали, предпоставка някой да пострада.


Статус: В процес