В процес 38 Приключени 1744

Сигнал №1720

стари коли

Начало
07.07.2022
ID:
1720

Друго

Подаден от: Виолета Петрова

Място/адрес: Марин Дринов 6

Описание: Две стари коли без рег.табели, на един и същи собственик стоят на тротоара от месеци на ул."Марин Дринов" №6


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител