В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №172

Опасна детска площадка в с. Долнослав

Начало
02.05.2020
ID:
172

Опасна детска площадка

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: 58 33, 4254 Долнослав, България

Описание: В района на центъра на селото съществува обособено място приличащо детска площадка, което е в изключително лошо техническо състояние и е непригодно за деца до 3 години. Също така е в непосредствена близост/граничи/ до републикански път II-58 Кърджали-Асеновград през с. Долнослав. Желаем децата ни да играят възможно най-безопасно от движещи се автомобили. Настоявам мястото да се обособи като основна зона за отдих и спорт. Имам подадена подробна жалба миналата година, но като винаги без отговор.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.08.202012:15
    Уважаема г-жо Манова, извършен е оглед. Констатирано е, че е необходимо цялостно проектно решение за детската площадка и изпълнението му. Предложението Ви ще бъде представено при последваща актуализация на инвестиционната програма на община Асеновград. Ако същото бъде прието, ще се пристъпи към последващи действия.
  • 26.05.202011:11
    Уважаема г-жо Манова, необходимо е да се извърши съвместен оглед на детската площадка от представители на община Асеновград и фирмата, извършваща текущи ремонти. При посещение на място ще се преценят необходимите ремонтни дейности, които да осигурят безопасната експлоатация на детската площадка.
  • 04.05.202011:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали