В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1718

Опасна дупка

Начало
06.07.2022
ID:
1718

Опасна улична дупка

Място/адрес: 58 7, 4230 Център, Асеновград,ул Христо Ботев 5България

Описание: Опасна дупка на тротоара, която възпрепятства преминаването. С детска количка е НЕВЪЗМОЖНО да се мине. Налага се да слизаме на пътното платно, от където минават ППС с висока скорост.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител