В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №1717

Боклук

Начало
06.07.2022
ID:
1717

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Асеновград ул.Захари Стоянов 41

Описание: Продължава да не е изхвърлен боклука от изкопаното за да сложат коша за боклук


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител