В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1716

Опасна - повредена шахта

Начало
05.07.2022
ID:
1716

Опасна улична дупка

Подаден от: Атанас Диков

Място/адрес: Никола Кръстев

Описание: Шахтата беше ремонтирана наскоро. Очевидно ремонтът не е бил качествен - сега е изключително опасна.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител