В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1712

Разлагащи се трупове на животни

Начало
04.07.2022
ID:
1712

Друго

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Марица, пред залата за танци

Описание: В градинката около дървото пред залата за танци има разлагащи се трупове на две котки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител