В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1711

Авария

Начало
04.07.2022
ID:
1711

Теч на вода

Подаден от: Виолета

Място/адрес: ул.стоян джамсъзов 3

Описание: Точно до заведението Аз и Ти има спукана тръба,обаче ВиК не ги интересува.Има ли някакъв телефон на който може да подаваме директно на тях сигнал.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 04.07.202216:59
    Здравейте! Сигналът Ви е препратен по компетентност до ВиК - Пловдив. Телефони на дружеството - 032/605660; 032/605986; 0331/68534; 0885675178 от 08:00 часа до 16:30 часа в работни дни и 032/6157 денонощно.
  • 04.07.202214:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали