В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1710

Непочистен двор

Начало
04.07.2022
ID:
1710

Отпадъци/почистване

Подаден от: Весела

Място/адрес: Улица,,Ат.Свещаров'' 23

Описание: Въпреки вашето предписание направено на 22.06.2022г.съседът ми Байрактаров не е почистил бръшляна по стената на къщата ми и дърветата в близост до нея, моля да предприемете последващи действия!Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 21.07.202216:53
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е на г-н Байрактаров ще бъде съставен Акт за установяване на административно нарушение произтичащ от неизпълнение на даденото предписание. Към момента нарушителя не е намерен на административния адрес и поради тази причина Актът все още не е връчен. За връчването му ще бъде сезирана РУ – Асеновград.
  • 04.07.202212:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали