В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №171

Липса на осветление

Начало
02.05.2020
ID:
171

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: Долнослав, ул. Борова 11

Описание: През месец декември 2019 бяха поставени стълбове на ЕВН на ул.Борова в с. Долнослав. Оттогава чакаме да бъде поставено улично осветление на новопоставените стълбове. Тази пресечка е неосветена и създава големи трудности на живущите. Сутрин рано и вечер придвижването е много неприятно, дори опасно. Възрастни и деца са притеснени от тъмнината. В очакване съм на Вашия отговор съм в законния срок.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител