В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1709

Течащ кран на ВиК

Начало
04.07.2022
ID:
1709

Теч на вода

Подаден от: Благовест Петров

Място/адрес: ул. „Конушка“ 9, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Кранът тече от 13-ти май, като ВиК са информирани още същия ден.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител