В процес 39 Приключени 1657

Сигнал №1708

Капково напояване

Начало
03.07.2022
ID:
1708

Въпрос

Подаден от: Сьонмез

Място/адрес: Стоян Джансъзов

Описание: Здравейте, съобщавам за неработеща поливна система в зона 5, намираща се, в кв. Запад. Сега е летния сезон когато насажденията, най- много се нуждаят от вода, ситуацията се повтаря както миналата година по това време, отново не работеше системата за напояване. Сумати насаждения след облагородяването на градската среда, загинаха именно заради недостига на вода, и останаха само плевели. След подаден сигнал миналата година дойдоха служители на общината и документираха загиналите насаждения с уверението, че ще бъдат възстановени, но уви една година по-късно все още очакваме......


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.11.202215:37
    Здравейте, уведомяваме Ви, че има редица вандалски прояви на поливната система, дори по време на самото изграждане. Предвиден е ремонт в бюджета на община Асеновград на поливната система, който ще започне през 2023 година и ще се изпълнява поетапно във всяка зона (1; 2; 3; 4; 6 и 5) до рамките на предвиденото финансиране.
  • 04.07.202208:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали