В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1707

Опасно дърво

Начало
03.07.2022
ID:
1707

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Иван Георгиев

Място/адрес: КВ.ЗАПАД ул.ЛОЗНИЦА 1 вх А

Описание: Пред входа има изсъхнала бреза.Клоните й са над тротоара и пътеката към входа на блока.Това създава опасност за преминаващите граждани.Също така до дървото в градинката има шахта за обратна вода която може да бъде разрушена при падане на дървото.Моля при ваши действия по възможност да пазите обособената от живущите във входа ГРАДИНКА.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.07.202215:35
    Здравейте, уведомяваме Ви, че бе извършена проверка на 04.07.2022г. При проверката се констатира, че пред бл. Детелина има една изсъхнала бреза, а зад блока има още две изсъхнали дървета - бреза и орех. Издадена е Заповед за премахване на дърветата. Дърветата ще бъдат премахнати през есенно-зимния сезон.
  • 04.07.202208:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали