В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1706

Относно тротоар и документ

Начало
03.07.2022
ID:
1706

Друго

Подаден от: Валентина Атанасова

Място/адрес: Нареченски бани, ул Панорама

Описание: Уважаеми дами и господа, поради липса на тротоар в Нареченски бани, ул Панорама 15, преминаваща през блокове, настоявам за незабавно ограничаване на скоростта до 20 км. и контрол за спазването до изграждането на такъв. Само за 90 дни тук бяха сгазени 2 животни, а аз успях да се отстраня и да не бъда сгазена. Също така във връзка с разговор с отдел Екология- служител Дора, моля да получа документ, че се грижа за бездомните котки в района, в който живея - на посочената улица, като ги храня, лекувам и обезпаразитявам. По примера на другите Общини моля Община Асеновград да издаде подобен документ, удостоверяващ правото за хранене на животни при поемане на обезпаразитяването им - вътрешно и външно. Доколкото съм информирани редица общини издават документи за хората, поели грижа за бездомничета.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.07.202211:29
    Уважаема госпожо Атанасова, уведомяваме Ви, че за издаване на документ за обгрижване на бездомни животни е необходимо да подадете заявление в свободен текст до Кмета на Община Асеновград. След подаване на заявлението ще се пристъпи към издаването на горепосочения документ. Относно намаляването на скоростта на ул. „Панорама“ – Сезирана е Общинската комисия по безопасност на движението, в чиито състав влизат представители на ОПУ – Пловдив, РУ КАТ – Асеновград и служители на община Асеновград. След разглеждане на сигнала ще се вземе решение относно ограничаване на скоростта, което ще бъде съобразено със Закона за движение по пътищата, особеностите на терена и габарита на улицата.
  • 04.07.202208:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали