В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1705

автомобил за премахване

Начало
03.07.2022
ID:
1705

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 8, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: На улица "Княз Борис 1" N 8 в пространството между вход А и вход Б има спрян от движение автомобил вече повече от година. Гледката е грозна,мястото е замърсено и неприятно за всички живущи, а и за преминаващите от там хора.Много молим да обърнете внимание и вземете нужните мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител