В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1704

Шум

Начало
01.07.2022
ID:
1704

Отпадъци/почистване

Подаден от: Крум Караманов

Място/адрес: 4230

Описание: По сигнал който е приключен от миналата седмица 1694 нищо не се е променило понеже тия които извозват боклука от контейнерите си надуват музиката и въобще не им дреме. Май само си пускаме сигнали тука в сайта и ги приключвате ей така да отчетем някаква дейност а?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.07.202216:39
    Здравейте, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място. При проверката се установи, че в сметосъбиращия камион няма тонколона или радио. Работниците са предупредени да не пускат музика от телефоните си, да не говорят силно и да не нарушават спокойствието на гражданите при изпълнение на своите задължения.
  • 04.07.202208:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали