В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1702

Спукана тръба от 24.06.2022 - водата продължава да тече

Начало
29.06.2022
ID:
1702

Теч на вода

Подаден от: Любомир Аргиров

Място/адрес: ул. „Драгоман“ 13, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, минимум от петък 24.06.2022 - водата не е спряла да тече, като от 28.06 е с по-висок дебит, водата е бистра, най-вероятно питейна и тече вече 5ти ден. Магазинът ни се намира на 3 метра от теча, под магазина имаме склад, горе-долу на 3 метра от теча и мисля че това е огромен проблем. Пускахме сигнали към ВИК, 112, свързахме се и с телевизии. Моля предприемете някакви действия докато не са подкопали основите и на сградата. поздрави.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител