В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1701

Спукана тръба

Начало
29.06.2022
ID:
1701

Теч на вода

Място/адрес: ул. „Цар Освободител“ 4, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте. Днес към 15:00 часа забелязах, че в граския парк в една от малките градинки в средата има спукана тръба, от която изтича средно количество вода. Градинката се наводнява и скоро може всичко да е много мокро наоколо.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител