В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №170

Контейнери, които не са на точните си места

Начало
01.05.2020
ID:
170

Друго

Подаден от: Яна Стоева

Място/адрес: Гр. Асеновград, пл. Бански 1

Описание: На пл. Бански 1, както се вижда от снимките има място, легло, само за 1 бр. контейнер, а на посоченото място са 3 бр. Контейнерите са оставени от почистващата фирма точно на кръстовището. Има 2 бр. контейнери, които пречат на автомобилите за по-добра видимост и са предпоставка за оформяне на сметище или за ПТП. Моля за съдействие! Всеки месец ли трябва да подавам този сигнал, за да има ефект, каква е тази управа. Точно на 1 април 2020 съм подала същия сигнал, а от 2 дни, контейнерите пак са там


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 14.05.202023:40
    Уважаема г-жо Стоева, уведомяваме Ви, че разположените контейнери на пл. "Бански" №1, постоянно се преместват, тъй като паркиралите автомобили от двете страни на улицата затрудняват обслужването им. Възложено е на обслужващата фирма, след обслужването на съдовете за отпадъци, същите да се поставят на определените им места.
  • 04.05.202011:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали