В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1699

ЧАСТЕН ИМОТ, ИЗПОЛЗВАН ЗА СМЕТИЩЕ

Начало
27.06.2022
ID:
1699

Друго

Подаден от: Хриска Шаматаева

Място/адрес: ж.к. Баделема 11Б, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Собственикът използва имота като не регламентирано сметище в жилищен квартал, събира всякакъв вид изгнили мебели( дивани, столове, маси, матраци и т.н.), прозорци, тухли и керемиди, около 3 стари автомобила се помещават в обекта. През летния сезон мястото е пълно с плъхове, змии и хлебарки, които плъзват по дворовете на всички ни и създават потенциална опасност за деца и възрастни, и разнасяне на зарази. Моля, община Асеновград да вземе адекватни мерки и да извърши реални проверки. Парцелът е с номер№383, намиращ се зад ул. "Младежка".


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 21.07.202214:11
    Здравейте, уведомяваме Ви, че собственика на имота е складирал строителни и дървени материали и едрогабаритни отпадъци в частния си имот. Същия е предупреден да не заема тротоари и улични платна със строителни материали и едрогабаритни отпадъци. Предвид горното, същия е преместил материалите и отпадъците в имота си.
  • 28.06.202207:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали