В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1698

ремонт на пътя

Начало
27.06.2022
ID:
1698

Пропаднал път

Подаден от: Ваня Кременарова

Място/адрес: Асеновград-Първомай

Описание: Здравейте. Искам да попитам няколко въпроса относно пътя Асеновград-Първомай. Какво се случва с пътя и кога ще приключи ремонта по него? Защо се разкърти целият път след като няма пари за ремонта му? Защо се започна от отсечката,която най-малко имаше нужда,говоря за Патриах Евтимово-Дълбок извор? Изисква ли се винетка за пътя,след като пътя е разкъртен?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.06.202213:36
    Здравейте, уведомяваме Ви, че поради липса на каквото и да е уведомление от страна на изпълнителите на проекта на пътя Асеновград – Първомай, кмета на община Асеновград д-р Христо Грудев с официално писмо е сезирал Министерство на регионалното развитие и благоустройство, Агенция пътна инфраструктура (АПИ) и ВиК за невъзможността за осигуряване на нормален достъп, нормално водоснабдяване и нормално съществуване на жителите на селата Козаново и Патриарх Евтимово. Очакваме официален отговор от държавните институции, като нашият призив е да се намери спешно изход от създалата се ситуация и да се продължат ремонтните дейности до приключване на ремонта. За по-пълна информация относно въпросите Ви, може да се обърнете към АПИ.
  • 27.06.202213:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали