В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1697

Теч на вода по уличното платно на кръстовището на ул."Княгиня Евдокия" и ул."Костур".

Начало
27.06.2022
ID:
1697

Теч на вода

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул. „Княгиня Евдокия“ 2А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! На 26.06.2022г. на кръстовището на ул."Княгиня Евдокия" и ул."Костур" има теч на вода които обхваща и наводнява улицата(Княгиня Евдокия) в продължение на 150 метра. Най-вероятно проблема е от спукана ВиК тръба! Моля за своевременна реакция!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител