В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1696

Изоставена кола

Начало
26.06.2022
ID:
1696

Друго

Място/адрес: Асеновград ул Искара

Описание: На улица Искра 33 има изоставен автомобил ,който вече години не е местен и сантиметър. Пречи на живущите и затруднява движението по улицата,моля вземете адекватни мерки този път,това е третия пореден сигнал,който пускам. Март месец бяхте върнали че до 20дни ще е премахнат,е вече е края на Юни и резултат няма!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител