В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1695

Боклук

Начало
25.06.2022
ID:
1695

Отпадъци/почистване

Подаден от: Георги

Място/адрес: Асеновград ул.Захари Стоянов 41

Описание: Махнаха плочките и изкопаха дупка за да поставят коша и цялата пръст си е оставиха тук . Кой ще е почисти ?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 28.06.202215:05
    Здравейте, във връзка с получен сигнал от Вас на 25.06.2022г., относно струпани отпадъци около изградения джоб на ул. „Захари Стоянов” № 41, Ви уведомяваме, че е възложено на фирма изпълнител да почисти отпадъците в срок до 08.07.2022г.
  • 27.06.202208:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали