В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1694

Шум

Начало
25.06.2022
ID:
1694

Отпадъци/почистване

Подаден от: Крум Караманов

Място/адрес: ул. „Оборище“ 96, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Твърде много шум вдигат с камиона за отпадъците и на всичкото отгоре и тонколона с музика увеличили да може всички да разберат че минават да почистят.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 28.06.202215:03
    Уважаеми господин Караманов, във връзка с получен сигнал от Вас на 25.06.2022г., относно създаване на шум при обслужването на съдовете за отпадъци, Ви уведомяваме, че фирмата изпълнител е предупредена при обслужване на районите да не се увеличава звука на музиката от сметосъбиращия автомобил. Също така е предупреден екипа, които обслужва съдовете да не нарушават спокойствието на гражданите.
  • 27.06.202208:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали