В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1693

Некачествено извършено косене

Начало
24.06.2022
ID:
1693

Друго

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Тротоар Ул. Иван Вазов в района на Завод Асенова Крепост

Описание: Здравейте, благодаря че общината е включила ул. Иван Вазов в косенето. Улицата беше окосена, но много некачествено. Да, тревата беше окосена, но не беше премахната от самия тротоар по цялата улица, най- вече около завод Асенова Крепост. Тротоара отново е неизползваем, неможе детска количка да мине. Това затруднява предвижването на живущите към централната част на града, а това е единствената ни връзка! Отделно срещу пресечката на ул. Костадин Балтов има израстнала дива смокиня, която е запушила целия тротоар и трябва да се премахне или поне окастри. Моля общината да вземе присърце този проблем, който е важен за желия квартал зад Гарата.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител