В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1692

Обърнат контейнер

Начало
24.06.2022
ID:
1692

Отпадъци/почистване

Подаден от: Емилия Карагеоргиева

Място/адрес: Ул. Генерал Дандевил 40

Описание: Здравейте, Не знам кога и кой е извършил това, но ще се радвам да се отзовете бързо на сигнала, защото целият боклук ще се разнесе от вятъра пп цялата улица (дворовете ни).


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител