В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1691

За обект построен на общинска земя

Начало
24.06.2022
ID:
1691

Незаконно строителство

Подаден от: Ема Карачоджукова

Място/адрес: Цар Иван Асен II 132

Описание: На този адрес има незаконно строителство . Живеещите на този адрес са си позволили да застрояват върху общинска собственост - тротоар . Също така са обсебили голяма част от тротоара и създават проблем на хората минаващи от там . Това не е редно ,защото пространството пред къщата е общинска собственост - тротоар и всеки може спокойно да го ползва . Моля да бъде направена проверка и да бъдат отстранени тези нередности . Две жени ,които стоят там са изключително агресивно към хората


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 13.07.202211:08
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършена проверка и има издадена заповед за премахване на частта от обекта попадаща върху общинска собстевност. Към момента има заведено административно производство в Административен съд Пловдив. След като излезе решение, влязло в сила, общинска администрация ще изпълни решението на съда.
  • 24.06.202211:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали