В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1690

Пловдив и Асеновград

Начало
23.06.2022
ID:
1690

Въпрос

Подаден от: Ники

Място/адрес: Асеновград център

Описание: Има ли черен път от Асеновград до Пловдив дето може с колело, Пътя Пловдив - Асеновград може ли да се кара в локалните, благодаря предварително, И благодаря за отговора с велоалеята,


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.06.202216:42
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че посоченият пътен участък е част от републиканската пътна мрежа, чиито поддържане и ремонт спада към Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив. Следва да зададете въпросите си към ОПУ.
  • 24.06.202211:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали