В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1689

Изхвърлено или изоставено куче

Начало
23.06.2022
ID:
1689

Безстопанствени кучета

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: Бензиностанция Шел, бул. България

Описание: Здравейте! На посочения адрес от 3 дни има малко на ръст куче бяло на цвят видимо чисто с каишка. Кучето или е изхвърлено или е загубено. Ходело и плачело по всяка кола и се опитвало да се качва в колите които спират да зареждат на посочената бензиностанция. Моля да бъде проверено за чип и евентуално ако има да се потърсят собствениците.


Статус: В процес