В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1688

Незаконни постройки,бездействие от страна на общината Асеновград 3 години!

Начало
23.06.2022
ID:
1688

Незаконно строителство

Подаден от: Ангел Ангелов

Място/адрес: Атанас Свещаров 21

Описание: Здравейте, Сигнализирам Ви за незаконни постройка, нависи и асмалък, закрепен за терасата ми на 1 етаж ул."Ат.Свещаров "21 Същите рушат мазилката на етажа ми и правят една от терасите ми напълно неизползваема. Етажът е собственост на майка ми, която ми го предоставя да живея там и аз не мога да направя предстоящия ремонт. Вече 7 години сме и с отрязани тръби, благодарение на С.Ш,който въпреки спечелените дела не изпълнява съдебните решения.Моля, да предприемете необходимите действия! Не прилагам снимки, защото многократно ваши служители са идвали на място.Доказано незаконните постройки / Решение на РС Асеновград 234/29.05.2018г. Крайно време е да предприемете необходимите мерки и действия за отстраняване на незаконните постройки! Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 13.07.202210:35
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършена проверка с комисия от РДНСК и община Асеновград, като има решение на съда за премахване на незаконните постройки. Община Асеновград е изпратила писмо до собственика, което той не получава. Писмото ще бъде изпратено повторно.
  • 23.06.202215:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали