В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1687

Незаконно строителство

Начало
23.06.2022
ID:
1687

Незаконно строителство

Място/адрес: Атанас Свещаров N21

Описание: Здравейте, Сигнализирам Ви за незаконни постройка, нависи и асмалък, закрепен за терасата ми на 1 етаж ул."Ат.Свещаров "21 Същите рушат мазилката на етажа ми и правят една от терасите ми напълно неизползваема. Етажът е собственост на майка ми, която ми го предоставя да живея там и аз не мога да направя предстоящия ремонт. Вече 7 години сме и с отрязани тръби, благодарение на Стефан Шенков, който въпреки спечелените дела не изпълнява съдебните решения.Моля, да предприемете необходимите действия! Не прилагам снимки, защото многократно ваши служители са идвали на място. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 13.07.202210:34
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършена проверка с комисия от РДНСК и община Асеновград, като има решение на съда за премахване на незаконните постройки. Община Асеновград е изпратила писмо до собственика, което той не получава. Писмото ще бъде изпратено повторно.
  • 23.06.202215:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали