В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1686

Опасна дупка на улица

Начало
23.06.2022
ID:
1686

Опасна улична дупка

Подаден от: Валентина Борнарова

Място/адрес: Горни Воден,ул.Беломорие 2

Описание: На посочената от мен ул.Беломорие 2 има огромна дупка,която затруднява и без друго трудното преминаване по улицата. Дупката е повече от 6 м.,впоследствие на дъждовете се разраства и преминаването през нея вече е почти невъзможно. Доста често сметосъбиращата фирма не идва нагоре до ул.Родопско лале ,поради невъзможност от преминаване,


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.08.202212:43
    Здравейте, уведомяваме Ви, че в момента тече процедура по избор на изпълнител за текущи ремонти на уличната мрежа на община Асеновград. Действия по извършване на ремонта ще се извършат след избран изпълнител.
  • 23.06.202212:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали